Viborg vs B36 Torshavn – 3. august 2022 19:00

Profit
-55,7
TBP
78,3%
Hitrate
36,8%
76 Tips
Fodbold icon
Europa Conference League 1
Viborg vs B36 Torshavn
Under 2.5 mål
Tippet til 2.40
Units 3/10
Tabt -3,00
Udgivet 1. august 2022 13:00

Reklamelink

Tre ting der taler for spillet

  1. Viborg har endnu ikke indkasseret mål i Conference League-kvalen.
  2. B36 er ikke voldsomt godt kørende i denne sæson, og sneg sig kun akkurat forbi Tre Fiori med en samlet 1-0 sejr.
  3. Viborg kontrollerede og dominerede begge kampe mod Suduva, som de vandt med to gange 1-0.

Viborg er videre til Conference Leagues 3.kvalrunde efter to 1-0 sejre over litauiske Suduva i 2.kvalrunde. De grønne midtjyder sad fuldkommen på begge opgør, hvor de dominerede, kontrollerede og tillod et fåtal af chancer imod. Denne gang venter B36 fra Færøerne, som ligesom Suduva, må forventes at være et niveau eller to under Superliga-standard.

Jacob Friis’ mandskab er kommet godt fra land i denne sæson, som har budt to sejre i to ud af tre Superliga-kampe (senest en flot 4-2 sejr mod FCK) og to sejre i Conference League over Suduva. Viborg fremstår som et stabilt mandskab med et højt bundniveau og godt styr på gameplanen. Godt nok har midtjyderne indkasseret mål i de hidtidige tre ligakampe, men i Conference League har der været fuldkommen styr på de bagerste geledder.

Viborg er endnu engang store favoritter, denne gang mod B36. I kampene mod Suduva sad Viborg på stort set alt initiativ, men havde i perioder problemer med at få omsat de mange lovende situationer til store chancer, ligesom der heller ikke blev vist skarphed nok foran mål. Til gengæld tillod de ikke deres litauiske modstander noget som helst den anden vej over 180 minutter. B36 har ikke gang i en særlig god sæson, i den hjemlige liga indtager de blot 4.pladsen, mens de her i Conference League lige akkurat sneg sig forbi Tre Fiori fra San Marino med en samlet 1-0 sejr. Gæsterne har haft problemer mod de bedste hold på Færøerne i denne sæson, hvor det blot er blevet til én scoring i seks kampe mod henholdsvis Ki, HB og Vikingur.

Viborg bør have fuldstændig styr på dette opgør, som tilfældet også var det mod Suduva. B36 virker ikke til at have meget at byde på offensivt, så endnu en målfattig europæisk omgang på Energi Viborg Arena virker derfor realistisk.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Viborg – B36 Torshavn Odds

Bemærk: Alle links er reklamelinks til den givne bookmaker.

Viborg
B36 Torshavn
Odds kan ændre sig. Senest opdateret 3. august 2022 19:01.

Viborg – B36 Torshavn Head 2 Head

International
  • Albanien
  • Algeriet
  • Andorra
  • Angola
  • Antigua og Barbuda
  • Argentina
  • Armenien
  • Aserbajdsjan
  • Australien
  • Bahrain
  • Barbados
  • Belgien
  • Benin
  • Bermuda
  • Bolivia
  • Bosnien-Hercegovina
  • Botswana
  • Brasilien
  • Bulgarien
  • Burkina Faso
  • Burundi
  • Cameroun
  • Canada
  • Chile
  • Colombia
  • Congo
  • Costa Rica
  • Cuba
  • Cypern
  • DR Congo
  • Danmark
  • Ecuador
  • Egypten
  • El Salvador
  • Elfenbenskysten
  • England
  • Estland
  • Eswatini
  • Fiji
  • Filippinerne
  • Finland
  • Forenede Arabiske Emirater
  • Frankrig
  • Fransk Polynesien
  • Færøerne
  • Gabon
  • Gambia
  • Georgien
  • Ghana
  • Gibraltar
  • Grenada
  • Grækenland
  • Guadeloupe
  • Guatemala
  • Guinea
  • Haiti
  • Holland
  • Honduras
  • Hongkong
  • Hviderusland
  • Indien
  • Indonesien
  • International
  • Irak
  • Iran
  • Irland
  • Island
  • Israel
  • Italien
  • Jamaica
  • Japan
  • Jordan
  • Kap Verde
  • Kasakhstan
  • Kenya
  • Kina
  • Kosovo
  • Krim
  • Kroatien
  • Kuwait
  • Lesotho
  • Letland
  • Libanon
  • Liberia
  • Libyen
  • Liechtenstein
  • Litauen
  • Luxembourg
  • Madagaskar
  • Malawi
  • Malaysia
  • Mali
  • Malta
  • Marokko
  • Martinique
  • Mauritius
  • Mexico
  • Moldova
  • Montenegro
  • Mozambique
  • Myanmar
  • Namibia
  • New Zealand
  • Nicaragua
  • Nigeria
  • Nordirland
  • Nordmakedonien
  • Norge
  • Oman
  • Pakistan
  • Palæstina
  • Panama
  • Paraguay
  • Peru
  • Polen
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Qatar
  • Rumænien
  • Rusland
  • Rwanda
  • Saint Vincent og Grenadinerne
  • Salomonøerne
  • San Marino
  • Saudi Arabien
  • Schweiz
  • Senegal
  • Serbien
  • Sierra Leone
  • Singapore
  • Skotland
  • Slovakiet
  • Slovenien
  • Spanien
  • St. Kitts og Nevis
  • Sudan
  • Sverige
  • Sydafrika
  • Sydkorea
  • Syrien
  • Tadjikistan
  • Taiwan
  • Tanzania
  • Tchad
  • Thailand
  • Tjekkiet
  • Togo
  • Trinidad og Tobago
  • Tunesien
  • Turkmenistan
  • Tyrkiet
  • Tyskland
  • USA
  • Uganda
  • Ukraine
  • Ungarn
  • Uruguay
  • Usbekistan
  • Vanuatu
  • Venezuela
  • Vietnam
  • Wales
  • Yemen
  • Zambia
  • Zimbabwe
  • Østrig
Europa Conference League
  • FIFA VM (Kvinder)
  • EM
  • Champions League
  • UEFA Supercup
  • FIFA VM
  • Europa League
  • Africa Cup of Nations
  • Asian Cup
  • Copa America
  • CONCACAF Gold Cup
  • Confederations Cup
  • Copa Libertadores
  • Sommer OL
  • Sommer OL (Kvinder)
  • AFC Champions League
  • CAF Champions League
  • CONCACAF Champions League
  • World Football Challenge
  • Copa Sudamericana
  • Øst Asien mesterskaber kval.runde 1
  • EM U-21
  • Venskabskampe
  • VM for klubhold
  • Royal Cup
  • Klub Venskabskampe
  • Peace Cup
  • Uhren Cup
  • Carlsberg Cup
  • EM (Kvinder)
  • EM U-19
  • EM U-17
  • Venskabskampe U-21
  • Gulf Cup
  • Recopa Sudamericana
  • Toulon Tournament
  • Vodafone Cup
  • VM U-20
  • VM U-17
  • VM kval. UEFA
  • VM kval. CONMEBOL
  • VM kval. Inter-Conf
  • Venskabskampe (Kvinder)
  • Kappa Cup
  • VM kval. AFC
  • VM kval. CAF
  • VM kval. CONCACAF
  • VM kval. OFC
  • OFC Champions League
  • CFU Club Champions Cup
  • AFF Mesterskab
  • Kagame Inter-Club Cup
  • CECAFA Senior Challenge Cup
  • Setanta Sports Cup
  • NextGen Series
  • Champions League (Kvinder)
  • EM U-19 (Kvinder)
  • EM U-17 (Kvinder)
  • Copa Centroamericana
  • West Asian Championship
  • Champions Cup
  • African Nations Championship
  • ConIFA World Football Cup
  • CAF Confederations Cup
  • AFC Cup
  • AFC Presidents Cup
  • CAF Super Cup
  • Suruga Bank Championship 1
  • The Atlantic Cup
  • Premier League Asia Trophy
  • CONCACAF Cup 1
  • AFC U23
  • Africa Cup of Nations U20
  • CONCACAF Championship U20
  • Algarve Cup (Kvinder)
  • Audi Cup
  • CONCACAF League
  • Southeast Asian Games 1
  • UEFA Youth League
  • East Asian Championship (Kvinder)
  • UEFA Nations League A
  • UEFA Nations League B
  • UEFA Nations League C
  • UEFA Nations League D
  • CONCACAF Nations League
  • OFC U19 Championship
  • Asian Games
  • AFC U19 Championship
  • COSAFA Cup
  • LaLiga World Tournament
  • UI Cup
  • Campeones Cup
  • SAFF Championship
  • South American Youth Football Championship
  • SheBelieves Cup (Kvinder)
  • Leagues Cup
  • Klub Venskabskampe (Kvinder)
  • Europa Conference League
  • FIFA Arab Cup
  • Finalissima
  • Women's Asian Cup (Kvinder)
2022/2023
  • 2022/2023
  • 2021/2022
Europa Conference League Kvalifikation
  • Europa Conference League Kvalifikation
  • Europa Conference League Grp. A
  • Europa Conference League Grp. B
  • Europa Conference League Grp. E
  • Europa Conference League Grp. C
  • Europa Conference League Grp. G
  • Europa Conference League Grp. F
  • Europa Conference League Grp. H
  • Europa Conference League Grp. D
  • Europa Conference League Slutspil
 
ViborgVFF
  • AEK LarnacaAEK
  • AEK Larnaca/Partizan BeogradAEP
  • AIKAIK
  • AIK/KF ShkendijaAIK/KF Shkendija
  • APOEL NicosiaNIC
  • APOEL Nicosia/FC Kyzylzhar PetropavlovskAPOEL Nicosia/FC Kyzylzhar Petropavlovsk
  • AZ AlkmaarALK
  • AZ Alkmaar/FK Tuzla CityAZT
  • Alashkert FCALA
  • AnderlechtAND
  • AntwerpenANT
  • AraratARA
  • Ararat ArmeniaAMY
  • Ararat Armenia/Paide LinnameeskondAAP
  • Aris LimassolARL
  • Aris Limassol/FK NeftchiALN
  • Aris Thessaloniki FCARI
  • Aris Thessaloniki FC/GomelATG
  • Atletic EscaldesATE
  • B36 TorshavnB36
  • B36 Torshavn/Tre FioriTTF
  • BATE BorisovBOR
  • BATE Borisov/KonyasporBBK
  • BSC Young BoysYB
  • Bala TownBAT
  • BallkaniBAL
  • Ballkani/KlaksvikBallkani/Klaksvik
  • Basel/CrusadersBCR
  • Borac Banja LukaBOB
  • Botev PlovdivBOT
  • Botev Plovdiv/APOEL NicosiaBPA
  • BreidablikBRE
  • Breidablik/Buducnost PodgoricaBBP
  • Breidablik/Istanbul BasaksehirBreidablik/Istanbul Basaksehir
  • Brondby IF/FC Basel 1893Brondby IF/FC Basel 1893
  • Bruno's MagpiesBMA
  • Brøndby IFBIF
  • Buducnost PodgoricaBUD
  • CFR ClujCFR
  • CFR Cluj/Inter Club d'EscaldesCIC
  • CS Fola EschFOL
  • CS PetrocubCSP
  • CS Petrocub/LaciCPL
  • CSKA-SofiaCSO
  • CliftonvilleCLI
  • CrusadersCRU
  • CukarickiCUK
  • Cukaricki/FC TwenteCukaricki/FC Twente
  • DAC 1904 Dunajska StredaDST
  • DAC 1904 Dunajska Streda/FC FCSBDAC 1904 Dunajska Streda/FC FCSB
  • Decic TuziDET
  • Derry CityDER
  • Dila GoriDIG
  • Dinamo BatumiDBA
  • Dinamo MinskMIN
  • Dinamo TbilisiDTB
  • DjurgårdenDJU
  • DritaDRI
  • Dundee UnitedDUU
  • Dundee United/AZ AlkmaarDundee United/AZ Alkmaar
  • ElfsborgELF
  • Europa FCCE
  • F91 DudelangeDUD
  • FC Academy PandevACA
  • FC AstanaFCA
  • FC Basel 1893BAS
  • FC Differdange 03DEI
  • FC Inter TurkuFCI
  • FC Kyzylzhar PetropavlovskKYP
  • FC Kyzylzhar Petropavlovsk/OsijekKLP
  • FC KölnFCK
  • FC LuganoLUG
  • FC Milsami OrheiMIO
  • FC Sfintul GheorgheFCS
  • FC VaduzVAD
  • FC Vaduz/KonyasporFC Vaduz/Konyaspor
  • FC ZürichZUR
  • FCI LevadiaFCI
  • FK IskraFKI
  • FK Kauno ZalgirisSPY
  • FK LiepajaLIE
  • FK Liepaja/Young BoysLYB
  • FK NeftchiNEF
  • FK Neftchi/Rapid WienFK Neftchi/Rapid Wien
  • FK PanevezysPAN
  • FK QabalaFKQ
  • FK Tuzla CitySLO
  • FK Velez MostarVEM
  • FK Velez Mostar/Hamrun SpartansVMH
  • Fehervar FCFFC
  • Fehervar FC/CS PetrocubFehervar FC/CS Petrocub
  • Fehervar FC/FK QabalaFQA
  • FenerbahceFEN
  • Fenerbahce/SlovackoFSL
  • FiorentinaFIO
  • Flora TallinnFTA
  • FlorianaFLO
  • Gil VicenteGV
  • GjilaniGJI
  • GomelGOM
  • Gzira UnitedGZI
  • Gzira United/Radnicki NisGZR
  • HB TorshavnHBT
  • HJKHJK
  • Hajduk SplitHAS
  • Hajduk Split/Vitoria de GuimaraesHajduk Split/Vitoria de Guimaraes
  • Hamrun SpartansHAS
  • Hamrun Spartans/Levski SofiaHamrun Spartans/Levski Sofia
  • Hapoel Beer ShevaHAB
  • Hapoel Beer Sheva/Dinamo MinskHBD
  • HiberniansHIB
  • Hibernians/FCI LevadiaHFL
  • Inter Club d'EscaldesESC
  • Istanbul BasaksehirISB
  • Istanbul Basaksehir/Maccabi NetanyaIBM
  • KF ShkendijaS79
  • KF TiranaTIR
  • KF Tirana/Zrinjski MostarTZM
  • KI KlaksvikKLA
  • KR ReykjavikREY
  • Kairat AlmatyKAL
  • Kairat Almaty/KisvardaKAK
  • KisvardaKIS
  • KonyasporKON
  • KoperKOP
  • Koper/FC VaduzKFV
  • KuPSKUP
  • KuPS/FC Milsami OrheiKMO
  • KuPS/Young BoysKuPS/Young Boys
  • La Fiorita MontegiardinoLAF
  • La Fiorita Montegiardino/BallkaniFMB
  • LaciLAC
  • LarneLAR
  • Lech PoznanPOZ
  • Lech Poznan/Dinamo BatumiLPD
  • Lechia GdanskLGD
  • Levski SofiaLES
  • Levski Sofia/PAOK Thessaloniki FCLSP
  • LillestrømLIL
  • Lillestrøm/AntwerpenLillestrøm/Antwerpen
  • Lincoln Red Imps FCLRI
  • LinfieldLIN
  • Linfield/FC ZuerichLIZ
  • LlapiLLA
  • Lugano/Hapoel Beer ShevaLugano/Hapoel Beer Sheva
  • Maccabi NetanyaMAN
  • Maccabi Tel AvivMAT
  • Maccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki FCMaccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki FC
  • Makedonija GjPMGP
  • Makedonija GjP/PFC CSKA-SofiaMCS
  • Malmö FFMAL
  • Malmö FF/F91 DudelangeMDU
  • MariborMAR
  • Maribor/HJKMHK
  • MoldeMOL
  • Molde/ElfsborgMOE
  • Molde/KisvardaMolde/Kisvarda
  • MotherwellMOT
  • Motherwell/Sligo RoversMSR
  • MuraMUR
  • NewtownNEW
  • NiceNIC
  • Olimpija LjubljanaOLJ
  • OlympiacosOLY
  • Olympiacos/Slovan BratislavaOLS
  • OsijekOSI
  • PAOK Thessaloniki FCPAO
  • PFC CSKA-Sofia/St. Patrick's AthleticPFC CSKA-Sofia/St. Patrick's Athletic
  • Paide LinnameeskondPAI
  • Paide Linnameeskond/AnderlechtPaide Linnameeskond/Anderlecht
  • PanathinaikosPAN
  • Partizan BelgradePBE
  • PartizaniPAR
  • Pogon SzczecinPOG
  • Pogon Szczecin/Broendby IFPSB
  • Puskas FC AcademyPUA
  • RFSRFS
  • RFS/HiberniansRFS/Hibernians
  • Racing FC Union LuxembourgALU
  • Racing FC Union Luxembourg/CukarickiRUC
  • Radnicki NisRAD
  • Rakow CzestochowaRAK
  • Rakow Czestochowa/FC AstanaRCA
  • Rapid WienRAP
  • Rapid Wien/Lechia GdanskRWL
  • Riga FCRIG
  • Riga FC/Gil VicenteRiga FC/Gil Vicente
  • RijekaRIJ
  • Rijeka/DjurgaardenRID
  • Royal Antwerp/DritaRAD
  • RuzomberokRUZ
  • Ruzomberok/Riga FCRRF
  • SJKSJK
  • SJK/LillestroemSJL
  • SP Tre PenneSPT
  • SaburtaloSAB
  • Saburtalo/FC FCSBSFC
  • Sepsi OSKSEP
  • Sepsi OSK/DjurgaardenSepsi OSK/Djurgaarden
  • Sepsi OSK/Olimpija LjubljanaSOL
  • Shakhtyor SoligorskSOL
  • Shakhtyor Soligorsk/CFR ClujShakhtyor Soligorsk/CFR Cluj
  • Shamrock RoversSHA
  • Shamrock Rovers/ShkupiSHS
  • ShkupiSHK
  • Sl. PragSLP
  • Slavia Prague/PanathinaikosSlavia Prague/Panathinaikos
  • Sligo RoversSRO
  • SlovackoSLO
  • Slovan BratislavaSLO
  • Sparta PragSPP
  • Sparta Prague/VikingSPV
  • Spartak TrnavaTRN
  • Spartak Trnava/NewtownSTN
  • Spartak Trnava/Rakow CzestochowaSpartak Trnava/Rakow Czestochowa
  • St Joseph'sSTJ
  • St Joseph's/Slavia PragueSTS
  • St. Patrick's AthleticSTP
  • St. Patrick's Athletic/MuraPAM
  • Steaua BukarestFCS
  • SuduvaSUD
  • Suduva/ViborgSUV
  • SutjeskaSUT
  • Sutjeska/KlaksvikSKL
  • TNSTNS
  • Tobol KostanayTKO
  • Tobol Kostanay/Lincoln Red Imps FCTLR
  • Tre FioriTRF
  • TwenteTWE
  • UE Santa ColomaUES
  • Universitatea CraiovaUCR
  • Valmiera FCVAF
  • Valmiera FC/KF ShkendijaVKS
  • ViborgVFF
  • Viborg/B36 TorshavnViborg/B36 Torshavn
  • VikingVIK
  • Viking/Sligo RoversViking/Sligo Rovers
  • VikingurVIK
  • Vikingur ReykjavikVIK
  • Vikingur Reykjavik/Lech PoznanVikingur Reykjavik/Lech Poznan
  • Vikingur Reykjavik/TNSVRT
  • Vikingur/DAC 1904 Dunajska StredaVDS
  • VillarrealVIL
  • Vitoria de GuimaraesGUI
  • Vitoria de Guimaraes/Puskas FC AcademyVGP
  • VllazniaVLL
  • Vllaznia/Universitatea CraiovaVUC
  • VorsklaVOR
  • Vorskla/AIKVOA
  • West HamWHU
  • Wolfsberger ACRZP
  • Wolfsberger AC/Gzira UnitedWolfsberger AC/Gzira United
  • ZiraZIR
  • Zira/Maccabi Tel AvivZMT
  • ZoryaZOR
  • Zorya/Universitatea CraiovaZorya/Universitatea Craiova
  • Zrinjski MostarZRI
  • Zrinjski Mostar/Tobol KostanayZrinjski Mostar/Tobol Kostanay
-
 
B36 TorshavnB36
  • AEK LarnacaAEK
  • AEK Larnaca/Partizan BeogradAEP
  • AIKAIK
  • AIK/KF ShkendijaAIK/KF Shkendija
  • APOEL NicosiaNIC
  • APOEL Nicosia/FC Kyzylzhar PetropavlovskAPOEL Nicosia/FC Kyzylzhar Petropavlovsk
  • AZ AlkmaarALK
  • AZ Alkmaar/FK Tuzla CityAZT
  • Alashkert FCALA
  • AnderlechtAND
  • AntwerpenANT
  • AraratARA
  • Ararat ArmeniaAMY
  • Ararat Armenia/Paide LinnameeskondAAP
  • Aris LimassolARL
  • Aris Limassol/FK NeftchiALN
  • Aris Thessaloniki FCARI
  • Aris Thessaloniki FC/GomelATG
  • Atletic EscaldesATE
  • B36 TorshavnB36
  • B36 Torshavn/Tre FioriTTF
  • BATE BorisovBOR
  • BATE Borisov/KonyasporBBK
  • BSC Young BoysYB
  • Bala TownBAT
  • BallkaniBAL
  • Ballkani/KlaksvikBallkani/Klaksvik
  • Basel/CrusadersBCR
  • Borac Banja LukaBOB
  • Botev PlovdivBOT
  • Botev Plovdiv/APOEL NicosiaBPA
  • BreidablikBRE
  • Breidablik/Buducnost PodgoricaBBP
  • Breidablik/Istanbul BasaksehirBreidablik/Istanbul Basaksehir
  • Brondby IF/FC Basel 1893Brondby IF/FC Basel 1893
  • Bruno's MagpiesBMA
  • Brøndby IFBIF
  • Buducnost PodgoricaBUD
  • CFR ClujCFR
  • CFR Cluj/Inter Club d'EscaldesCIC
  • CS Fola EschFOL
  • CS PetrocubCSP
  • CS Petrocub/LaciCPL
  • CSKA-SofiaCSO
  • CliftonvilleCLI
  • CrusadersCRU
  • CukarickiCUK
  • Cukaricki/FC TwenteCukaricki/FC Twente
  • DAC 1904 Dunajska StredaDST
  • DAC 1904 Dunajska Streda/FC FCSBDAC 1904 Dunajska Streda/FC FCSB
  • Decic TuziDET
  • Derry CityDER
  • Dila GoriDIG
  • Dinamo BatumiDBA
  • Dinamo MinskMIN
  • Dinamo TbilisiDTB
  • DjurgårdenDJU
  • DritaDRI
  • Dundee UnitedDUU
  • Dundee United/AZ AlkmaarDundee United/AZ Alkmaar
  • ElfsborgELF
  • Europa FCCE
  • F91 DudelangeDUD
  • FC Academy PandevACA
  • FC AstanaFCA
  • FC Basel 1893BAS
  • FC Differdange 03DEI
  • FC Inter TurkuFCI
  • FC Kyzylzhar PetropavlovskKYP
  • FC Kyzylzhar Petropavlovsk/OsijekKLP
  • FC KölnFCK
  • FC LuganoLUG
  • FC Milsami OrheiMIO
  • FC Sfintul GheorgheFCS
  • FC VaduzVAD
  • FC Vaduz/KonyasporFC Vaduz/Konyaspor
  • FC ZürichZUR
  • FCI LevadiaFCI
  • FK IskraFKI
  • FK Kauno ZalgirisSPY
  • FK LiepajaLIE
  • FK Liepaja/Young BoysLYB
  • FK NeftchiNEF
  • FK Neftchi/Rapid WienFK Neftchi/Rapid Wien
  • FK PanevezysPAN
  • FK QabalaFKQ
  • FK Tuzla CitySLO
  • FK Velez MostarVEM
  • FK Velez Mostar/Hamrun SpartansVMH
  • Fehervar FCFFC
  • Fehervar FC/CS PetrocubFehervar FC/CS Petrocub
  • Fehervar FC/FK QabalaFQA
  • FenerbahceFEN
  • Fenerbahce/SlovackoFSL
  • FiorentinaFIO
  • Flora TallinnFTA
  • FlorianaFLO
  • Gil VicenteGV
  • GjilaniGJI
  • GomelGOM
  • Gzira UnitedGZI
  • Gzira United/Radnicki NisGZR
  • HB TorshavnHBT
  • HJKHJK
  • Hajduk SplitHAS
  • Hajduk Split/Vitoria de GuimaraesHajduk Split/Vitoria de Guimaraes
  • Hamrun SpartansHAS
  • Hamrun Spartans/Levski SofiaHamrun Spartans/Levski Sofia
  • Hapoel Beer ShevaHAB
  • Hapoel Beer Sheva/Dinamo MinskHBD
  • HiberniansHIB
  • Hibernians/FCI LevadiaHFL
  • Inter Club d'EscaldesESC
  • Istanbul BasaksehirISB
  • Istanbul Basaksehir/Maccabi NetanyaIBM
  • KF ShkendijaS79
  • KF TiranaTIR
  • KF Tirana/Zrinjski MostarTZM
  • KI KlaksvikKLA
  • KR ReykjavikREY
  • Kairat AlmatyKAL
  • Kairat Almaty/KisvardaKAK
  • KisvardaKIS
  • KonyasporKON
  • KoperKOP
  • Koper/FC VaduzKFV
  • KuPSKUP
  • KuPS/FC Milsami OrheiKMO
  • KuPS/Young BoysKuPS/Young Boys
  • La Fiorita MontegiardinoLAF
  • La Fiorita Montegiardino/BallkaniFMB
  • LaciLAC
  • LarneLAR
  • Lech PoznanPOZ
  • Lech Poznan/Dinamo BatumiLPD
  • Lechia GdanskLGD
  • Levski SofiaLES
  • Levski Sofia/PAOK Thessaloniki FCLSP
  • LillestrømLIL
  • Lillestrøm/AntwerpenLillestrøm/Antwerpen
  • Lincoln Red Imps FCLRI
  • LinfieldLIN
  • Linfield/FC ZuerichLIZ
  • LlapiLLA
  • Lugano/Hapoel Beer ShevaLugano/Hapoel Beer Sheva
  • Maccabi NetanyaMAN
  • Maccabi Tel AvivMAT
  • Maccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki FCMaccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki FC
  • Makedonija GjPMGP
  • Makedonija GjP/PFC CSKA-SofiaMCS
  • Malmö FFMAL
  • Malmö FF/F91 DudelangeMDU
  • MariborMAR
  • Maribor/HJKMHK
  • MoldeMOL
  • Molde/ElfsborgMOE
  • Molde/KisvardaMolde/Kisvarda
  • MotherwellMOT
  • Motherwell/Sligo RoversMSR
  • MuraMUR
  • NewtownNEW
  • NiceNIC
  • Olimpija LjubljanaOLJ
  • OlympiacosOLY
  • Olympiacos/Slovan BratislavaOLS
  • OsijekOSI
  • PAOK Thessaloniki FCPAO
  • PFC CSKA-Sofia/St. Patrick's AthleticPFC CSKA-Sofia/St. Patrick's Athletic
  • Paide LinnameeskondPAI
  • Paide Linnameeskond/AnderlechtPaide Linnameeskond/Anderlecht
  • PanathinaikosPAN
  • Partizan BelgradePBE
  • PartizaniPAR
  • Pogon SzczecinPOG
  • Pogon Szczecin/Broendby IFPSB
  • Puskas FC AcademyPUA
  • RFSRFS
  • RFS/HiberniansRFS/Hibernians
  • Racing FC Union LuxembourgALU
  • Racing FC Union Luxembourg/CukarickiRUC
  • Radnicki NisRAD
  • Rakow CzestochowaRAK
  • Rakow Czestochowa/FC AstanaRCA
  • Rapid WienRAP
  • Rapid Wien/Lechia GdanskRWL
  • Riga FCRIG
  • Riga FC/Gil VicenteRiga FC/Gil Vicente
  • RijekaRIJ
  • Rijeka/DjurgaardenRID
  • Royal Antwerp/DritaRAD
  • RuzomberokRUZ
  • Ruzomberok/Riga FCRRF
  • SJKSJK
  • SJK/LillestroemSJL
  • SP Tre PenneSPT
  • SaburtaloSAB
  • Saburtalo/FC FCSBSFC
  • Sepsi OSKSEP
  • Sepsi OSK/DjurgaardenSepsi OSK/Djurgaarden
  • Sepsi OSK/Olimpija LjubljanaSOL
  • Shakhtyor SoligorskSOL
  • Shakhtyor Soligorsk/CFR ClujShakhtyor Soligorsk/CFR Cluj
  • Shamrock RoversSHA
  • Shamrock Rovers/ShkupiSHS
  • ShkupiSHK
  • Sl. PragSLP
  • Slavia Prague/PanathinaikosSlavia Prague/Panathinaikos
  • Sligo RoversSRO
  • SlovackoSLO
  • Slovan BratislavaSLO
  • Sparta PragSPP
  • Sparta Prague/VikingSPV
  • Spartak TrnavaTRN
  • Spartak Trnava/NewtownSTN
  • Spartak Trnava/Rakow CzestochowaSpartak Trnava/Rakow Czestochowa
  • St Joseph'sSTJ
  • St Joseph's/Slavia PragueSTS
  • St. Patrick's AthleticSTP
  • St. Patrick's Athletic/MuraPAM
  • Steaua BukarestFCS
  • SuduvaSUD
  • Suduva/ViborgSUV
  • SutjeskaSUT
  • Sutjeska/KlaksvikSKL
  • TNSTNS
  • Tobol KostanayTKO
  • Tobol Kostanay/Lincoln Red Imps FCTLR
  • Tre FioriTRF
  • TwenteTWE
  • UE Santa ColomaUES
  • Universitatea CraiovaUCR
  • Valmiera FCVAF
  • Valmiera FC/KF ShkendijaVKS
  • ViborgVFF
  • Viborg/B36 TorshavnViborg/B36 Torshavn
  • VikingVIK
  • Viking/Sligo RoversViking/Sligo Rovers
  • VikingurVIK
  • Vikingur ReykjavikVIK
  • Vikingur Reykjavik/Lech PoznanVikingur Reykjavik/Lech Poznan
  • Vikingur Reykjavik/TNSVRT
  • Vikingur/DAC 1904 Dunajska StredaVDS
  • VillarrealVIL
  • Vitoria de GuimaraesGUI
  • Vitoria de Guimaraes/Puskas FC AcademyVGP
  • VllazniaVLL
  • Vllaznia/Universitatea CraiovaVUC
  • VorsklaVOR
  • Vorskla/AIKVOA
  • West HamWHU
  • Wolfsberger ACRZP
  • Wolfsberger AC/Gzira UnitedWolfsberger AC/Gzira United
  • ZiraZIR
  • Zira/Maccabi Tel AvivZMT
  • ZoryaZOR
  • Zorya/Universitatea CraiovaZorya/Universitatea Craiova
  • Zrinjski MostarZRI
  • Zrinjski Mostar/Tobol KostanayZrinjski Mostar/Tobol Kostanay
Seneste indbyrdes opgør
Dato
Hjemme
Resultater
Ude
Turnering
Seneste kampe Viborg
Seneste kampe B36 Torshavn
Analyse Hold
Analyse Spillere

Flere Tips

19. august 2022
Units 5/10
Tippet til 2.02
19:00
Units 1/10
Tippet til 1.65
21:00
BettingGuru
Units 2/10
Tippet til 3.00
Vis flere

Skriv et svar