Viborg vs B36 Torshavn – 3. august 2022 19:00

Fodbold icon
2022/2023
Viborg vs B36 Torshavn
Viborg vinder + Under 3.5 mål
Tippet til 1.96
Vundet +0,96
Udgivet 3. august 2022 09:09

Reklamelink

Tre ting der taler for spillet

  1. Viborg kontrollerede og dominerede de to opgør mod Suduva, som begge blev vundet 1-0.
  2. B36 ligner ikke umiddelbart et bedre mandskab end Suduva
  3. B36 scorede kun én gang i to kampe mod upåagtede Tre Fiori i seneste runde

Viborg havde ingen problemer med at besejre litauiske Suduva i Conference Leagues 2.kvalrunde. Her i 3. runde har lodtrækningsheldet endnu engang været med de grønne midtjyder, som skal op imod færøske B36, som på papiret ligner en lige så overkommelig modstander.

Sidste sæsons Superliga-oprykkere fra Viborg bliver ved med at hæve niveauet! Jacob Friis’ mandskab er startet solidt ud med den nye sæson, som har budt på fire sejre i fem kampe. Begge Conference League-kampe mod Suduva blev vundet på sikker og kontrolleret vis. Godt nok lød de to sejre ikke på mere end to gange 1-0, men hvis man ellers fulgte lidt med, så vil man også vide, at Viborg aldrig var i problemer. Det store overtag endte ikke i helt nok chancer, til gengæld holdt Viborg fuldkommen litauerne fra fadet. Danskerne er endnu større favoritter her i hjemmekampen mod B36 end de var mod Suduva, og derfor kan vi også godt forvente endnu en kontrolleret indsats.

Gæsternes hold består næsten udelukkende af færøske spillere, de ligger blot nummer 4 i den bedste færøske række efter 15 spillerunder, der er 19 point op til 1.pladsen, og deres præstationer i seneste kvalrunde mod Tre Fiori fra San Marino er altså heller ikke noget, som får Viborg til at ryste i bukserne. 1-0 hjemme på et mål til allersidst og 0-0 ude er ikke skrækindjagende resultater.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Viborg – B36 Torshavn Odds

Bemærk: Alle links er reklamelinks til den givne bookmaker.

Viborg
B36 Torshavn
Odds kan ændre sig. Senest opdateret 3. august 2022 19:01.

Viborg – B36 Torshavn Head 2 Head

International
  • Albanien
  • Algeriet
  • Andorra
  • Angola
  • Antigua og Barbuda
  • Argentina
  • Armenien
  • Aserbajdsjan
  • Australien
  • Bahrain
  • Barbados
  • Belgien
  • Benin
  • Bermuda
  • Bolivia
  • Bosnien-Hercegovina
  • Botswana
  • Brasilien
  • Bulgarien
  • Burkina Faso
  • Burundi
  • Cameroun
  • Canada
  • Chile
  • Colombia
  • Congo
  • Costa Rica
  • Cuba
  • Cypern
  • DR Congo
  • Danmark
  • Ecuador
  • Egypten
  • El Salvador
  • Elfenbenskysten
  • England
  • Estland
  • Eswatini
  • Fiji
  • Filippinerne
  • Finland
  • Forenede Arabiske Emirater
  • Frankrig
  • Fransk Polynesien
  • Færøerne
  • Gabon
  • Gambia
  • Georgien
  • Ghana
  • Gibraltar
  • Grenada
  • Grækenland
  • Guadeloupe
  • Guatemala
  • Guinea
  • Haiti
  • Holland
  • Honduras
  • Hongkong
  • Hviderusland
  • Indien
  • Indonesien
  • International
  • Irak
  • Iran
  • Irland
  • Island
  • Israel
  • Italien
  • Jamaica
  • Japan
  • Jordan
  • Kap Verde
  • Kasakhstan
  • Kenya
  • Kina
  • Kosovo
  • Krim
  • Kroatien
  • Kuwait
  • Lesotho
  • Letland
  • Libanon
  • Liberia
  • Libyen
  • Liechtenstein
  • Litauen
  • Luxembourg
  • Madagaskar
  • Malawi
  • Malaysia
  • Mali
  • Malta
  • Marokko
  • Martinique
  • Mauritius
  • Mexico
  • Moldova
  • Montenegro
  • Mozambique
  • Myanmar
  • Namibia
  • New Zealand
  • Nicaragua
  • Nigeria
  • Nordirland
  • Nordmakedonien
  • Norge
  • Oman
  • Pakistan
  • Palæstina
  • Panama
  • Paraguay
  • Peru
  • Polen
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Qatar
  • Rumænien
  • Rusland
  • Rwanda
  • Saint Vincent og Grenadinerne
  • Salomonøerne
  • San Marino
  • Saudi Arabien
  • Schweiz
  • Senegal
  • Serbien
  • Sierra Leone
  • Singapore
  • Skotland
  • Slovakiet
  • Slovenien
  • Spanien
  • St. Kitts og Nevis
  • Sudan
  • Sverige
  • Sydafrika
  • Sydkorea
  • Syrien
  • Tadjikistan
  • Taiwan
  • Tanzania
  • Tchad
  • Thailand
  • Tjekkiet
  • Togo
  • Trinidad og Tobago
  • Tunesien
  • Turkmenistan
  • Tyrkiet
  • Tyskland
  • USA
  • Uganda
  • Ukraine
  • Ungarn
  • Uruguay
  • Usbekistan
  • Vanuatu
  • Venezuela
  • Vietnam
  • Wales
  • Yemen
  • Zambia
  • Zimbabwe
  • Østrig
Europa Conference League
  • FIFA VM (Kvinder)
  • EM
  • Champions League
  • UEFA Supercup
  • FIFA VM
  • Europa League
  • Africa Cup of Nations
  • Asian Cup
  • Copa America
  • CONCACAF Gold Cup
  • Confederations Cup
  • Copa Libertadores
  • Sommer OL
  • Sommer OL (Kvinder)
  • AFC Champions League
  • CAF Champions League
  • CONCACAF Champions League
  • World Football Challenge
  • Copa Sudamericana
  • Øst Asien mesterskaber kval.runde 1
  • EM U-21
  • Venskabskampe
  • VM for klubhold
  • Royal Cup
  • Klub Venskabskampe
  • Peace Cup
  • Uhren Cup
  • Carlsberg Cup
  • EM (Kvinder)
  • EM U-19
  • EM U-17
  • Venskabskampe U-21
  • Gulf Cup
  • Recopa Sudamericana
  • Toulon Tournament
  • Vodafone Cup
  • VM U-20
  • VM U-17
  • VM kval. UEFA
  • VM kval. CONMEBOL
  • VM kval. Inter-Conf
  • Venskabskampe (Kvinder)
  • Kappa Cup
  • VM kval. AFC
  • VM kval. CAF
  • VM kval. CONCACAF
  • VM kval. OFC
  • OFC Champions League
  • CFU Club Champions Cup
  • AFF Mesterskab
  • Kagame Inter-Club Cup
  • CECAFA Senior Challenge Cup
  • Setanta Sports Cup
  • NextGen Series
  • Champions League (Kvinder)
  • EM U-19 (Kvinder)
  • EM U-17 (Kvinder)
  • Copa Centroamericana
  • West Asian Championship
  • Champions Cup
  • African Nations Championship
  • ConIFA World Football Cup
  • CAF Confederations Cup
  • AFC Cup
  • AFC Presidents Cup
  • CAF Super Cup
  • Suruga Bank Championship 1
  • The Atlantic Cup
  • Premier League Asia Trophy
  • CONCACAF Cup 1
  • AFC U23
  • Africa Cup of Nations U20
  • CONCACAF Championship U20
  • Algarve Cup (Kvinder)
  • Audi Cup
  • CONCACAF League
  • Southeast Asian Games 1
  • UEFA Youth League
  • East Asian Championship (Kvinder)
  • UEFA Nations League A
  • UEFA Nations League B
  • UEFA Nations League C
  • UEFA Nations League D
  • CONCACAF Nations League
  • OFC U19 Championship
  • Asian Games
  • AFC U19 Championship
  • COSAFA Cup
  • LaLiga World Tournament
  • UI Cup
  • Campeones Cup
  • SAFF Championship
  • South American Youth Football Championship
  • SheBelieves Cup (Kvinder)
  • Leagues Cup
  • Klub Venskabskampe (Kvinder)
  • Europa Conference League
  • FIFA Arab Cup
  • Finalissima
  • Women's Asian Cup (Kvinder)
2022/2023
  • 2022/2023
  • 2021/2022
Europa Conference League Kvalifikation
  • Europa Conference League Kvalifikation
  • Europa Conference League Grp. A
  • Europa Conference League Grp. B
  • Europa Conference League Grp. E
  • Europa Conference League Grp. C
  • Europa Conference League Grp. G
  • Europa Conference League Grp. F
  • Europa Conference League Grp. H
  • Europa Conference League Grp. D
  • Europa Conference League Slutspil
 
ViborgVFF
  • AEK LarnacaAEK
  • AEK Larnaca/Partizan BeogradAEP
  • AIKAIK
  • AIK/KF ShkendijaAIK/KF Shkendija
  • APOEL NicosiaNIC
  • APOEL Nicosia/FC Kyzylzhar PetropavlovskAPOEL Nicosia/FC Kyzylzhar Petropavlovsk
  • AZ AlkmaarALK
  • AZ Alkmaar/FK Tuzla CityAZT
  • Alashkert FCALA
  • AnderlechtAND
  • AntwerpenANT
  • AraratARA
  • Ararat ArmeniaAMY
  • Ararat Armenia/Paide LinnameeskondAAP
  • Aris LimassolARL
  • Aris Limassol/FK NeftchiALN
  • Aris Thessaloniki FCARI
  • Aris Thessaloniki FC/GomelATG
  • Atletic EscaldesATE
  • B36 TorshavnB36
  • B36 Torshavn/Tre FioriTTF
  • BATE BorisovBOR
  • BATE Borisov/KonyasporBBK
  • BSC Young BoysYB
  • Bala TownBAT
  • BallkaniBAL
  • Ballkani/KlaksvikBallkani/Klaksvik
  • Basel/CrusadersBCR
  • Borac Banja LukaBOB
  • Botev PlovdivBOT
  • Botev Plovdiv/APOEL NicosiaBPA
  • BreidablikBRE
  • Breidablik/Buducnost PodgoricaBBP
  • Breidablik/Istanbul BasaksehirBreidablik/Istanbul Basaksehir
  • Brondby IF/FC Basel 1893Brondby IF/FC Basel 1893
  • Bruno's MagpiesBMA
  • Brøndby IFBIF
  • Buducnost PodgoricaBUD
  • CFR ClujCFR
  • CFR Cluj/Inter Club d'EscaldesCIC
  • CS Fola EschFOL
  • CS PetrocubCSP
  • CS Petrocub/LaciCPL
  • CSKA-SofiaCSO
  • CliftonvilleCLI
  • CrusadersCRU
  • CukarickiCUK
  • Cukaricki/FC TwenteCukaricki/FC Twente
  • DAC 1904 Dunajska StredaDST
  • DAC 1904 Dunajska Streda/FC FCSBDAC 1904 Dunajska Streda/FC FCSB
  • Decic TuziDET
  • Derry CityDER
  • Dila GoriDIG
  • Dinamo BatumiDBA
  • Dinamo MinskMIN
  • Dinamo TbilisiDTB
  • DjurgårdenDJU
  • DritaDRI
  • Dundee UnitedDUU
  • Dundee United/AZ AlkmaarDundee United/AZ Alkmaar
  • ElfsborgELF
  • Europa FCCE
  • F91 DudelangeDUD
  • FC Academy PandevACA
  • FC AstanaFCA
  • FC Basel 1893BAS
  • FC Differdange 03DEI
  • FC Inter TurkuFCI
  • FC Kyzylzhar PetropavlovskKYP
  • FC Kyzylzhar Petropavlovsk/OsijekKLP
  • FC KölnFCK
  • FC LuganoLUG
  • FC Milsami OrheiMIO
  • FC Sfintul GheorgheFCS
  • FC VaduzVAD
  • FC Vaduz/KonyasporFC Vaduz/Konyaspor
  • FC ZürichZUR
  • FCI LevadiaFCI
  • FK IskraFKI
  • FK Kauno ZalgirisSPY
  • FK LiepajaLIE
  • FK Liepaja/Young BoysLYB
  • FK NeftchiNEF
  • FK Neftchi/Rapid WienFK Neftchi/Rapid Wien
  • FK PanevezysPAN
  • FK QabalaFKQ
  • FK Tuzla CitySLO
  • FK Velez MostarVEM
  • FK Velez Mostar/Hamrun SpartansVMH
  • Fehervar FCFFC
  • Fehervar FC/CS PetrocubFehervar FC/CS Petrocub
  • Fehervar FC/FK QabalaFQA
  • FenerbahceFEN
  • Fenerbahce/SlovackoFSL
  • FiorentinaFIO
  • Flora TallinnFTA
  • FlorianaFLO
  • Gil VicenteGV
  • GjilaniGJI
  • GomelGOM
  • Gzira UnitedGZI
  • Gzira United/Radnicki NisGZR
  • HB TorshavnHBT
  • HJKHJK
  • Hajduk SplitHAS
  • Hajduk Split/Vitoria de GuimaraesHajduk Split/Vitoria de Guimaraes
  • Hamrun SpartansHAS
  • Hamrun Spartans/Levski SofiaHamrun Spartans/Levski Sofia
  • Hapoel Beer ShevaHAB
  • Hapoel Beer Sheva/Dinamo MinskHBD
  • HiberniansHIB
  • Hibernians/FCI LevadiaHFL
  • Inter Club d'EscaldesESC
  • Istanbul BasaksehirISB
  • Istanbul Basaksehir/Maccabi NetanyaIBM
  • KF ShkendijaS79
  • KF TiranaTIR
  • KF Tirana/Zrinjski MostarTZM
  • KI KlaksvikKLA
  • KR ReykjavikREY
  • Kairat AlmatyKAL
  • Kairat Almaty/KisvardaKAK
  • KisvardaKIS
  • KonyasporKON
  • KoperKOP
  • Koper/FC VaduzKFV
  • KuPSKUP
  • KuPS/FC Milsami OrheiKMO
  • KuPS/Young BoysKuPS/Young Boys
  • La Fiorita MontegiardinoLAF
  • La Fiorita Montegiardino/BallkaniFMB
  • LaciLAC
  • LarneLAR
  • Lech PoznanPOZ
  • Lech Poznan/Dinamo BatumiLPD
  • Lechia GdanskLGD
  • Levski SofiaLES
  • Levski Sofia/PAOK Thessaloniki FCLSP
  • LillestrømLIL
  • Lillestrøm/AntwerpenLillestrøm/Antwerpen
  • Lincoln Red Imps FCLRI
  • LinfieldLIN
  • Linfield/FC ZuerichLIZ
  • LlapiLLA
  • Lugano/Hapoel Beer ShevaLugano/Hapoel Beer Sheva
  • Maccabi NetanyaMAN
  • Maccabi Tel AvivMAT
  • Maccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki FCMaccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki FC
  • Makedonija GjPMGP
  • Makedonija GjP/PFC CSKA-SofiaMCS
  • Malmö FFMAL
  • Malmö FF/F91 DudelangeMDU
  • MariborMAR
  • Maribor/HJKMHK
  • MoldeMOL
  • Molde/ElfsborgMOE
  • Molde/KisvardaMolde/Kisvarda
  • MotherwellMOT
  • Motherwell/Sligo RoversMSR
  • MuraMUR
  • NewtownNEW
  • NiceNIC
  • Olimpija LjubljanaOLJ
  • OlympiacosOLY
  • Olympiacos/Slovan BratislavaOLS
  • OsijekOSI
  • PAOK Thessaloniki FCPAO
  • PFC CSKA-Sofia/St. Patrick's AthleticPFC CSKA-Sofia/St. Patrick's Athletic
  • Paide LinnameeskondPAI
  • Paide Linnameeskond/AnderlechtPaide Linnameeskond/Anderlecht
  • PanathinaikosPAN
  • Partizan BelgradePBE
  • PartizaniPAR
  • Pogon SzczecinPOG
  • Pogon Szczecin/Broendby IFPSB
  • Puskas FC AcademyPUA
  • RFSRFS
  • RFS/HiberniansRFS/Hibernians
  • Racing FC Union LuxembourgALU
  • Racing FC Union Luxembourg/CukarickiRUC
  • Radnicki NisRAD
  • Rakow CzestochowaRAK
  • Rakow Czestochowa/FC AstanaRCA
  • Rapid WienRAP
  • Rapid Wien/Lechia GdanskRWL
  • Riga FCRIG
  • Riga FC/Gil VicenteRiga FC/Gil Vicente
  • RijekaRIJ
  • Rijeka/DjurgaardenRID
  • Royal Antwerp/DritaRAD
  • RuzomberokRUZ
  • Ruzomberok/Riga FCRRF
  • SJKSJK
  • SJK/LillestroemSJL
  • SP Tre PenneSPT
  • SaburtaloSAB
  • Saburtalo/FC FCSBSFC
  • Sepsi OSKSEP
  • Sepsi OSK/DjurgaardenSepsi OSK/Djurgaarden
  • Sepsi OSK/Olimpija LjubljanaSOL
  • Shakhtyor SoligorskSOL
  • Shakhtyor Soligorsk/CFR ClujShakhtyor Soligorsk/CFR Cluj
  • Shamrock RoversSHA
  • Shamrock Rovers/ShkupiSHS
  • ShkupiSHK
  • Sl. PragSLP
  • Slavia Prague/PanathinaikosSlavia Prague/Panathinaikos
  • Sligo RoversSRO
  • SlovackoSLO
  • Slovan BratislavaSLO
  • Sparta PragSPP
  • Sparta Prague/VikingSPV
  • Spartak TrnavaTRN
  • Spartak Trnava/NewtownSTN
  • Spartak Trnava/Rakow CzestochowaSpartak Trnava/Rakow Czestochowa
  • St Joseph'sSTJ
  • St Joseph's/Slavia PragueSTS
  • St. Patrick's AthleticSTP
  • St. Patrick's Athletic/MuraPAM
  • Steaua BukarestFCS
  • SuduvaSUD
  • Suduva/ViborgSUV
  • SutjeskaSUT
  • Sutjeska/KlaksvikSKL
  • TNSTNS
  • Tobol KostanayTKO
  • Tobol Kostanay/Lincoln Red Imps FCTLR
  • Tre FioriTRF
  • TwenteTWE
  • UE Santa ColomaUES
  • Universitatea CraiovaUCR
  • Valmiera FCVAF
  • Valmiera FC/KF ShkendijaVKS
  • ViborgVFF
  • Viborg/B36 TorshavnViborg/B36 Torshavn
  • VikingVIK
  • Viking/Sligo RoversViking/Sligo Rovers
  • VikingurVIK
  • Vikingur ReykjavikVIK
  • Vikingur Reykjavik/Lech PoznanVikingur Reykjavik/Lech Poznan
  • Vikingur Reykjavik/TNSVRT
  • Vikingur/DAC 1904 Dunajska StredaVDS
  • VillarrealVIL
  • Vitoria de GuimaraesGUI
  • Vitoria de Guimaraes/Puskas FC AcademyVGP
  • VllazniaVLL
  • Vllaznia/Universitatea CraiovaVUC
  • VorsklaVOR
  • Vorskla/AIKVOA
  • West HamWHU
  • Wolfsberger ACRZP
  • Wolfsberger AC/Gzira UnitedWolfsberger AC/Gzira United
  • ZiraZIR
  • Zira/Maccabi Tel AvivZMT
  • ZoryaZOR
  • Zorya/Universitatea CraiovaZorya/Universitatea Craiova
  • Zrinjski MostarZRI
  • Zrinjski Mostar/Tobol KostanayZrinjski Mostar/Tobol Kostanay
-
 
B36 TorshavnB36
  • AEK LarnacaAEK
  • AEK Larnaca/Partizan BeogradAEP
  • AIKAIK
  • AIK/KF ShkendijaAIK/KF Shkendija
  • APOEL NicosiaNIC
  • APOEL Nicosia/FC Kyzylzhar PetropavlovskAPOEL Nicosia/FC Kyzylzhar Petropavlovsk
  • AZ AlkmaarALK
  • AZ Alkmaar/FK Tuzla CityAZT
  • Alashkert FCALA
  • AnderlechtAND
  • AntwerpenANT
  • AraratARA
  • Ararat ArmeniaAMY
  • Ararat Armenia/Paide LinnameeskondAAP
  • Aris LimassolARL
  • Aris Limassol/FK NeftchiALN
  • Aris Thessaloniki FCARI
  • Aris Thessaloniki FC/GomelATG
  • Atletic EscaldesATE
  • B36 TorshavnB36
  • B36 Torshavn/Tre FioriTTF
  • BATE BorisovBOR
  • BATE Borisov/KonyasporBBK
  • BSC Young BoysYB
  • Bala TownBAT
  • BallkaniBAL
  • Ballkani/KlaksvikBallkani/Klaksvik
  • Basel/CrusadersBCR
  • Borac Banja LukaBOB
  • Botev PlovdivBOT
  • Botev Plovdiv/APOEL NicosiaBPA
  • BreidablikBRE
  • Breidablik/Buducnost PodgoricaBBP
  • Breidablik/Istanbul BasaksehirBreidablik/Istanbul Basaksehir
  • Brondby IF/FC Basel 1893Brondby IF/FC Basel 1893
  • Bruno's MagpiesBMA
  • Brøndby IFBIF
  • Buducnost PodgoricaBUD
  • CFR ClujCFR
  • CFR Cluj/Inter Club d'EscaldesCIC
  • CS Fola EschFOL
  • CS PetrocubCSP
  • CS Petrocub/LaciCPL
  • CSKA-SofiaCSO
  • CliftonvilleCLI
  • CrusadersCRU
  • CukarickiCUK
  • Cukaricki/FC TwenteCukaricki/FC Twente
  • DAC 1904 Dunajska StredaDST
  • DAC 1904 Dunajska Streda/FC FCSBDAC 1904 Dunajska Streda/FC FCSB
  • Decic TuziDET
  • Derry CityDER
  • Dila GoriDIG
  • Dinamo BatumiDBA
  • Dinamo MinskMIN
  • Dinamo TbilisiDTB
  • DjurgårdenDJU
  • DritaDRI
  • Dundee UnitedDUU
  • Dundee United/AZ AlkmaarDundee United/AZ Alkmaar
  • ElfsborgELF
  • Europa FCCE
  • F91 DudelangeDUD
  • FC Academy PandevACA
  • FC AstanaFCA
  • FC Basel 1893BAS
  • FC Differdange 03DEI
  • FC Inter TurkuFCI
  • FC Kyzylzhar PetropavlovskKYP
  • FC Kyzylzhar Petropavlovsk/OsijekKLP
  • FC KölnFCK
  • FC LuganoLUG
  • FC Milsami OrheiMIO
  • FC Sfintul GheorgheFCS
  • FC VaduzVAD
  • FC Vaduz/KonyasporFC Vaduz/Konyaspor
  • FC ZürichZUR
  • FCI LevadiaFCI
  • FK IskraFKI
  • FK Kauno ZalgirisSPY
  • FK LiepajaLIE
  • FK Liepaja/Young BoysLYB
  • FK NeftchiNEF
  • FK Neftchi/Rapid WienFK Neftchi/Rapid Wien
  • FK PanevezysPAN
  • FK QabalaFKQ
  • FK Tuzla CitySLO
  • FK Velez MostarVEM
  • FK Velez Mostar/Hamrun SpartansVMH
  • Fehervar FCFFC
  • Fehervar FC/CS PetrocubFehervar FC/CS Petrocub
  • Fehervar FC/FK QabalaFQA
  • FenerbahceFEN
  • Fenerbahce/SlovackoFSL
  • FiorentinaFIO
  • Flora TallinnFTA
  • FlorianaFLO
  • Gil VicenteGV
  • GjilaniGJI
  • GomelGOM
  • Gzira UnitedGZI
  • Gzira United/Radnicki NisGZR
  • HB TorshavnHBT
  • HJKHJK
  • Hajduk SplitHAS
  • Hajduk Split/Vitoria de GuimaraesHajduk Split/Vitoria de Guimaraes
  • Hamrun SpartansHAS
  • Hamrun Spartans/Levski SofiaHamrun Spartans/Levski Sofia
  • Hapoel Beer ShevaHAB
  • Hapoel Beer Sheva/Dinamo MinskHBD
  • HiberniansHIB
  • Hibernians/FCI LevadiaHFL
  • Inter Club d'EscaldesESC
  • Istanbul BasaksehirISB
  • Istanbul Basaksehir/Maccabi NetanyaIBM
  • KF ShkendijaS79
  • KF TiranaTIR
  • KF Tirana/Zrinjski MostarTZM
  • KI KlaksvikKLA
  • KR ReykjavikREY
  • Kairat AlmatyKAL
  • Kairat Almaty/KisvardaKAK
  • KisvardaKIS
  • KonyasporKON
  • KoperKOP
  • Koper/FC VaduzKFV
  • KuPSKUP
  • KuPS/FC Milsami OrheiKMO
  • KuPS/Young BoysKuPS/Young Boys
  • La Fiorita MontegiardinoLAF
  • La Fiorita Montegiardino/BallkaniFMB
  • LaciLAC
  • LarneLAR
  • Lech PoznanPOZ
  • Lech Poznan/Dinamo BatumiLPD
  • Lechia GdanskLGD
  • Levski SofiaLES
  • Levski Sofia/PAOK Thessaloniki FCLSP
  • LillestrømLIL
  • Lillestrøm/AntwerpenLillestrøm/Antwerpen
  • Lincoln Red Imps FCLRI
  • LinfieldLIN
  • Linfield/FC ZuerichLIZ
  • LlapiLLA
  • Lugano/Hapoel Beer ShevaLugano/Hapoel Beer Sheva
  • Maccabi NetanyaMAN
  • Maccabi Tel AvivMAT
  • Maccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki FCMaccabi Tel Aviv/Aris Thessaloniki FC
  • Makedonija GjPMGP
  • Makedonija GjP/PFC CSKA-SofiaMCS
  • Malmö FFMAL
  • Malmö FF/F91 DudelangeMDU
  • MariborMAR
  • Maribor/HJKMHK
  • MoldeMOL
  • Molde/ElfsborgMOE
  • Molde/KisvardaMolde/Kisvarda
  • MotherwellMOT
  • Motherwell/Sligo RoversMSR
  • MuraMUR
  • NewtownNEW
  • NiceNIC
  • Olimpija LjubljanaOLJ
  • OlympiacosOLY
  • Olympiacos/Slovan BratislavaOLS
  • OsijekOSI
  • PAOK Thessaloniki FCPAO
  • PFC CSKA-Sofia/St. Patrick's AthleticPFC CSKA-Sofia/St. Patrick's Athletic
  • Paide LinnameeskondPAI
  • Paide Linnameeskond/AnderlechtPaide Linnameeskond/Anderlecht
  • PanathinaikosPAN
  • Partizan BelgradePBE
  • PartizaniPAR
  • Pogon SzczecinPOG
  • Pogon Szczecin/Broendby IFPSB
  • Puskas FC AcademyPUA
  • RFSRFS
  • RFS/HiberniansRFS/Hibernians
  • Racing FC Union LuxembourgALU
  • Racing FC Union Luxembourg/CukarickiRUC
  • Radnicki NisRAD
  • Rakow CzestochowaRAK
  • Rakow Czestochowa/FC AstanaRCA
  • Rapid WienRAP
  • Rapid Wien/Lechia GdanskRWL
  • Riga FCRIG
  • Riga FC/Gil VicenteRiga FC/Gil Vicente
  • RijekaRIJ
  • Rijeka/DjurgaardenRID
  • Royal Antwerp/DritaRAD
  • RuzomberokRUZ
  • Ruzomberok/Riga FCRRF
  • SJKSJK
  • SJK/LillestroemSJL
  • SP Tre PenneSPT
  • SaburtaloSAB
  • Saburtalo/FC FCSBSFC
  • Sepsi OSKSEP
  • Sepsi OSK/DjurgaardenSepsi OSK/Djurgaarden
  • Sepsi OSK/Olimpija LjubljanaSOL
  • Shakhtyor SoligorskSOL
  • Shakhtyor Soligorsk/CFR ClujShakhtyor Soligorsk/CFR Cluj
  • Shamrock RoversSHA
  • Shamrock Rovers/ShkupiSHS
  • ShkupiSHK
  • Sl. PragSLP
  • Slavia Prague/PanathinaikosSlavia Prague/Panathinaikos
  • Sligo RoversSRO
  • SlovackoSLO
  • Slovan BratislavaSLO
  • Sparta PragSPP
  • Sparta Prague/VikingSPV
  • Spartak TrnavaTRN
  • Spartak Trnava/NewtownSTN
  • Spartak Trnava/Rakow CzestochowaSpartak Trnava/Rakow Czestochowa
  • St Joseph'sSTJ
  • St Joseph's/Slavia PragueSTS
  • St. Patrick's AthleticSTP
  • St. Patrick's Athletic/MuraPAM
  • Steaua BukarestFCS
  • SuduvaSUD
  • Suduva/ViborgSUV
  • SutjeskaSUT
  • Sutjeska/KlaksvikSKL
  • TNSTNS
  • Tobol KostanayTKO
  • Tobol Kostanay/Lincoln Red Imps FCTLR
  • Tre FioriTRF
  • TwenteTWE
  • UE Santa ColomaUES
  • Universitatea CraiovaUCR
  • Valmiera FCVAF
  • Valmiera FC/KF ShkendijaVKS
  • ViborgVFF
  • Viborg/B36 TorshavnViborg/B36 Torshavn
  • VikingVIK
  • Viking/Sligo RoversViking/Sligo Rovers
  • VikingurVIK
  • Vikingur ReykjavikVIK
  • Vikingur Reykjavik/Lech PoznanVikingur Reykjavik/Lech Poznan
  • Vikingur Reykjavik/TNSVRT
  • Vikingur/DAC 1904 Dunajska StredaVDS
  • VillarrealVIL
  • Vitoria de GuimaraesGUI
  • Vitoria de Guimaraes/Puskas FC AcademyVGP
  • VllazniaVLL
  • Vllaznia/Universitatea CraiovaVUC
  • VorsklaVOR
  • Vorskla/AIKVOA
  • West HamWHU
  • Wolfsberger ACRZP
  • Wolfsberger AC/Gzira UnitedWolfsberger AC/Gzira United
  • ZiraZIR
  • Zira/Maccabi Tel AvivZMT
  • ZoryaZOR
  • Zorya/Universitatea CraiovaZorya/Universitatea Craiova
  • Zrinjski MostarZRI
  • Zrinjski Mostar/Tobol KostanayZrinjski Mostar/Tobol Kostanay
Seneste indbyrdes opgør
Dato
Hjemme
Resultater
Ude
Turnering
Seneste kampe Viborg
Seneste kampe B36 Torshavn
Analyse Hold
Analyse Spillere

Flere Tips

12. august 2022
19:00
SpilXpoden – Leander
Units 1/10
Tippet til 7.00
19:30
Units 2/10
Tippet til 2.02
Units 2/10
Tippet til 2.50
Vis flere

Skriv et svar